Kancelář stavebních konstrukcí, s.r.o.
Statická, projektová a inženýrská společnost

Rychlý kontakt:

Ing. Vít Kudrnovský
společník a jednatel,
autorizovaný inženýr pro
statiku a dynamiku staveb
Telefon: +420 737 852 232
Email: info@kasko-sro.cz

V současnosti hledáme spolupracovníka(y) na pozici(e):

Externí kontruktér:

Pracovní náplň: zpracování výkresů výztuže betonových konstrukcí (Autocad, RECOC)
Nabízíme: dlouhodobá a korektní spolupráce
Požadujeme: zkušenost, spolehlivost a pečlivost, vlastní IČ výhodou

Brigádník konstruktér:

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na projektech stavebně konstrukčních částí projektové dokumentace (statiky): betonové, zděné, ocelové a dřevěné konstrukce, konstrukce založení.
  • Drobné administrativní práce spojené s prací projektanta.
  • Vhodné pro studenty SŠ stavební a VŠ stavební
  • Místo výkonu práce: Praha 9 - Čakovice

Požadujeme:

  • Spolehlivost a pečlivost
  • Ochotu se učit novým věcem

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonu +420 737 852 232 nebo na emailu: info@kasko-sro.cz.